Josef Istler - Dívčí torzo

Monotyp, 20x14 cm. Signováno dole uprostřed Istler 99. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč

24574. Dívčí torzo
Dražba ukončena:15.11.2018 20:23:45
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč