Josef Istler - Čistá

Olej na kartonu, 50x66 cm, signováno vpravo dole Istler, datováno, rám, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1919 - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč

8084. Čistá
Dražba ukončena:22.02.2017 19:23:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč