Josef Istler - Abstraktní kompozice

Olej na kartonu, 30x37 cm. Signováno vpravo dole Istler 67. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1919 - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
91606. Abstraktní kompozice
Dražba ukončena:30.03.2023 21:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč