Josef Istler - Abstrakce

Kombinovaná technika, 59x40 cm. Signováno vlevo dole Istler. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1919 - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
71796. Abstrakce
Dražba ukončena:27.01.2022 22:03:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč