Josef Istler - Objekt

Litografie, 88x53 cm, signováno vpravo dole Istler 65, rám, zaskleno.

1919, Praha - 2000, Praha
Žák Waltra Höfnera. Surrealistický malíř a grafik. Jeho tvorbu ovlivnilo setkaní s významnými českými surrealisty K. Teigem a Toyen. Velké množství samostatných výstav.

2541. Objekt
Dražba ukončena:28.05.2015 21:48:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 000 Kč