Josef Istler - Kompozice

Kombinovaná technika na papíře, 58x41 cm, signováno vpravo dole Istler 87, rám, pasparta, zaskleno.

1919, Praha - 2000, Praha
Žák Waltra Höfnera. Surrealistický malíř a grafik. Jeho tvorbu ovlivnilo setkaní s významnými českými surrealisty K. Teigem a Toyen. Velké množství samostatných výstav.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3967. Kompozice
Dražba ukončena:30.03.2016 19:44:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč