Josef Hýsek - Město v Istrii

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vlevo dole Hýsek 67. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1922 - 2000
Narodil se v Držkově u Semil. Studoval pražskou AVU u prof. Nejedlého. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, maloval průmyslové krajiny, továrny a zákoutí lomů a také se věnoval restaurátorství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

42460. Město v Istrii
Dražba ukončena:26.03.2020 20:06:49
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč