Josef Hýsek

66357. Divoká řeka

popis: Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole J. Hýsek. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1922 - 2000
Narodil se v Držkově u Semil. Studoval pražskou AVU u prof. Nejedlého. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, maloval průmyslové krajiny, továrny a zákoutí lomů a také se věnoval restaurátorství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

zbývá: 1 dnů, 8 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen