Josef Huttary - Žena z východu

Olej na plátně, 55x45 cm. Nesignováno. Rámováno.

o autorovi: 1841-1890
Narodil se v Českém Dubu. Studoval AVU v Praze, Vídni a Paříži u prof. Čermáka. Ve své tvrorbě se hojně věnoval portrétům.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

56331. Žena z východu
Dražba ukončena:25.02.2021 21:28:12
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč