Olej na plátně, 55x69 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Přiložena restaurátorská zpráva Mgr. Pavla Blatného.
o autorovi: 1841-1890
Narodil se v Českém Dubu. Studoval AVU v Praze, Vídni a Paříži u prof. Čermáka. Ve své tvrorbě se hojně věnoval portrétům.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.