Josef Huttary - V táboře Černohorců I

Olej na plátně, 55x69 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Přiložena restaurátorská zpráva Mgr. Pavla Blatného.

o autorovi: 1841-1890
Narodil se v Českém Dubu. Studoval AVU v Praze, Vídni a Paříži u prof. Čermáka. Ve své tvrorbě se hojně věnoval portrétům.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
71771. V táboře Černohorců I
Dražba ukončena:27.01.2022 21:32:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč