Olej na plátně fixovaném na překližce, 110x90 cm. Signováno vlevo dole J. Huttary 1880. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1841-1890
Narodil se v Českém Dubu. Studoval AVU v Praze, Vídni a Paříži u prof. Čermáka. Ve své tvrorbě se hojně věnoval portrétům.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.