Josef Hubel

303499. Žabí král

popis: Litografie, 32x20cm, signováno vpravo dole tužkou Jos. Hubel, rám, pasparta, sklo.

Pozn.: německé erotické pohádky.

dražba ukončena: 06.02.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 05.02.2020 19:37:00 6310