Josef Hron - Zelený večer

Nejdelší strana: 90 cm

Olej na plátně, 80x90 cm. Signováno vpravo dole Jos. Hron. Nerámováno.

o autorovi: 1915 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč.

152279. Zelený večer
Dražba ukončena:11.01.2026 20:31:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč