Josef Hron - Vysočina

Nejdelší strana: 100 cm

Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vpravo dole Jos. Hron. Nerámováno.

o autorovi: 1915 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč.

153999. Vysočina
Zbývá:26 dnů, 18 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:18:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč