Josef Hron - Pracovní zátiší

Nejdelší strana: 80 cm

Olej na plátně, 65x80 cm. Signováno vlevo dole Jos. Hron. Nerámováno.

o autorovi: 1915 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč.

150924. Pracovní zátiší
Dražba ukončena:10.12.2025 22:36:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč