Josef Hron - Paleta

Nejdelší strana: 92 cm

Olej na plátně, 70x89 cm. Signováno vpravo dole Jos. Hron. Rámováno.

o autorovi: 1915 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč.

152443. Paleta
Zbývá:16 dnů, 4 hodin
Konec dražby:28.01.2026 21:32:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 400 Kč