Josef Hron - Nábřeží

Nejdelší strana: 92 cm

Olej na plátně, 78x92 cm. Signováno vpravo dole Jos. Hron. Nerámováno. Vzadu na liště cedulka.

o autorovi: 1915 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč.

152384. Nábřeží
Zbývá:16 dnů, 9 hodin
Konec dražby:28.01.2026 20:33:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:8 500 Kč