Josef Hron - Krajina v Hubové

Olej na plátně, 50x64 cm. Signováno vpravo dole Jos. Hron 59. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1915 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč.

19616. Krajina v Hubové
Dražba ukončena:25.04.2018 20:16:15
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč