Josef Hron - Krajina na předměstí

Pastel, 63x49 cm, signováno vpravo dole Jos. Hron, nerámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1915 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč.

13572. Krajina na předměstí
Dražba ukončena:25.10.2017 20:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.10.2017 20:28:42 318
500 Kč 25.10.2017 19:40:39 1167