Pastel, 63x49 cm, signováno vpravo dole Jos. Hron, nerámováno.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1915 - 2006
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč.