Josef Hron - Krabatina

Nejdelší strana: 103 cm

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vpravo dole Jos. Hron. Olištováno.

o autorovi: 1915 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč.

152493. Krabatina
Zbývá:16 dnů, 5 hodin
Konec dražby:28.01.2026 22:22:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 600 Kč