Josef Hron - Kostelík v Matějovsi

Nejdelší strana: 93 cm

Olej na plátně, 80x90 cm. Signováno vpravo dole Jos. Hron. Olištováno.

o autorovi: 1915 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč.

151757. Kostelík v Matějovsi
Dražba ukončena:28.12.2025 21:28:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč