Josef Hron - Kaplička v Radíkově

Nejdelší strana: 102 cm

Olej na plátně, 75x100 cm. Signováno vpravo dole Jos. Hron. Rámováno.

o autorovi: 1915 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč.

151683. Kaplička v Radíkově
Dražba ukončena:28.12.2025 20:43:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč