Josef Hron - Hudba

Nejdelší strana: 103 cm

Olej na plátně, 100x81 cm. Nesignováno. Rámováno.

o autorovi: 1915 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč.

153993. Hudba
Zbývá:26 dnů, 18 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:12:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč