Josef Hron - Bez názvu

Nejdelší strana: 94 cm

Olej na plátně, 90x75 cm. Signováno vpravo dole Jos. Hron. Olištováno.

o autorovi: 1915 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč.

151808. Bez názvu
Dražba ukončena:28.12.2025 21:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč