Kombinovaná technika, 40x70 cm. Signováno vpravo dole J. Hron. Rámováno.
Stav: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1915 - 2006
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč.