Josef Hron - Autoportrét

Nejdelší strana: 85 cm

Olej na plátně, 82x66 cm. Signováno vpravo dole Jos. Hron. Rámováno.

o autorovi: 1915 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč.

151622. Autoportrét
Dražba ukončena:28.12.2025 20:12:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč