Josef Hrádek

305040. Horská zahrada

popis: Kvaš, 57x75 cm. Signováno vpravo dole Jos. Hrádek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír mírně poškozen.

dražba ukončena: 02.06.2020 20:15:11

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč