Akvarel, 21x28 cm. Signováno vpravo dole J. Horňák 40. Rám, pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 48 cm
o autorovi: 1891 - 1975
Narodil se ve Vyškově na Moravě. Studoval soukromě u V. Jansy v Praze a ve Vídni u Pirchmana. Malíř a divadelní výtvarník.