Josef Horňák - Rybník za městem

Akvarel, 21x28 cm. Signováno vpravo dole J. Horňák 40. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1891 - 1975
Narodil se ve Vyškově na Moravě. Studoval soukromě u V. Jansy v Praze a ve Vídni u Pirchmana. Malíř a divadelní výtvarník.

104327. Rybník za městem
Dražba ukončena:08.10.2023 20:33:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 08.10.2023 20:30:17 10062
500 Kč 08.10.2023 11:48:07 43