Josef Holub - Dub

Olej na kartonu, 65x50 cm, rám, signováno vlevo dole.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem. Vzadu Záruční list galeristy Karla Velingera z roku 1947 s údaji o díle.
Rám mírně poškozen.

1870 Slaný, 1957 Kralupy
Žák profesora Mařáka na AVU (1890-1894). Krajinář, mistrně dokázal zachytit přírodní náladové okamžiky.

841. Dub
Dražba ukončena:29.01.2014 19:31:29
Vyvolávací cena:9 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč