Olej na kartonu, 65x50 cm, rám, signováno vlevo dole.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem. Vzadu Záruční list galeristy Karla Velingera z roku 1947 s údaji o díle.
Rám mírně poškozen.
1870 Slaný, 1957 Kralupy
Žák profesora Mařáka na AVU (1890-1894). Krajinář, mistrně dokázal zachytit přírodní náladové okamžiky.