Josef Holub - Na břehu jezera

Akvarel, 21x28 cm. Signováno vlevo dole J. Holub 1928. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1870, Slaný - 1957, Kvasiny

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

posouzeno znalcem
117198. Na břehu jezera
Zbývá:6 dnů, 19 hodin
Konec dražby:26.06.2024 20:07:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 500 Kč