Josef  Hodek - U Jihlavky

Olej na plátně, 45x53 cm, signováno vpravo dole Jos. Hodek 25, rám.

1888, Hořehledy - 1973, Plzeň
Soukromě se učil u svého otce J. Hodka (1926-1927). Grafiku studoval u Jos. Váchala v Praze. Zajímal se o jihomoravské lidové umění a krajiny. Maloval zátiší. Ve volné a užité grafice se specializoval na dřevořez.

Pozn.: Rám poškozen.

5424. U Jihlavky
Dražba ukončena:28.09.2016 21:45:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč