Josef  Hodek - Dolní tehorovický rybník

Tempera na kartonu, 30x50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1965, rám, pasparta, zaskleno.

1276. Dolní tehorovický rybník
Dražba ukončena:02.06.2014 22:23:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč