Olej na kartonu, 36x25 cm. Signováno vpravo dole J. Hlaváček. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1/ nar. 1894 Mladá Boleslav, zemřel ??
2/ nar. 11.11.1952 v Pardubicích