Josef Hlaváček

48195. Křídla

popis: Barevný linořez, 89x118 cm. Signováno vpravo dole tužkou Josef Hlaváček 1991. Rám.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1/ nar. 1894 Mladá Boleslav, zemřel ??
2/ nar. 11.11.1952 v Pardubicích

dražba ukončena: 17.09.2020 21:31:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč