Josef Hlaváček - Křídla

Barevný linořez, 89x118 cm. Signováno vpravo dole tužkou Josef Hlaváček 1991. Rám.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1/ nar. 1894 Mladá Boleslav, zemřel ??
2/ nar. 11.11.1952 v Pardubicích

48195. Křídla
Dražba ukončena:17.09.2020 21:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč