Josef Häring  - V horském údolí

Olej na plátně, 50x75 cm. Signováno vpravo dole J. Häring. Rám.

Pozn.. Restaurováno.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

19688. V horském údolí
Dražba ukončena:25.04.2018 20:48:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč