Josef Häring  - Zimní podvečer v kopcích

Olej na plátně, 38x47 cm. Signováno vpravo dole J. Häring. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: Narodil se roku 1895.

86747. Zimní podvečer v kopcích
Dražba ukončena:20.11.2022 20:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 20.11.2022 19:47:10 10015
500 Kč 19.11.2022 12:33:17 3280