Josef Häring  - Z většího celku

Olej na plátně, 55x40 cm, signováno vpravo dole Haring 97, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Signatura hůře čitelná.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

12048. Z většího celku
Dražba ukončena:29.06.2017 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 29.06.2017 20:30:51 2015
500 Kč 18.06.2017 0:09:49 1966