Josef Häring  - Výhled do kraje

Olej na plátně, 50x75 cm. Signováno vlevo dole J. Häring. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: Narodil se roku 1895.

78594. Výhled do kraje
Dražba ukončena:29.05.2022 20:48:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč