Josef Häring

61614. Snopy v krajině

popis: Olej na plátně, 50x75 cm. Signováno vpravo dole J. Häring. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:16:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč