Josef Häring  - Pozdní léto

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole J. Häring. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: Narodil se roku 1895.

84131. Pozdní léto
Dražba ukončena:18.09.2022 20:37:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč