Josef Häring  - Potemělá vesnice

Olej na plátně, 38x48 cm. Signováno vpravo dole J.Häring. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

303525. Potemělá vesnice
Dražba ukončena:07.02.2020 20:19:11
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč