Josef Häring

69657. Horské údolí

popis: Olej na plátně, 50x75 cm. Signováno vpravo dole J. Häring. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:19:11

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč