Josef Häring  - Horské údolí

Olej na plátně, 50x75 cm. Signováno vpravo dole J. Häring. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

69657. Horské údolí
Dražba ukončena:28.11.2021 20:19:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč