Josef Häring  - Dřevěný kostelík

Olej na plátně, 38x48 cm. Signováno vpravo dole J. Häring. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: Narodil se roku 1895.

80181. Dřevěný kostelík
Dražba ukončena:26.06.2022 20:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč