Josef Hapka - Vjezd do Brněvo

Kvaš, 27x51 cm. Signováno vlevo dole Jos. Hapka. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912-1987

61624. Vjezd do Brněvo
Dražba ukončena:27.06.2021 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč