Josef Hapka - Vesnice v zimě

Kvaš, 27x38 cm. Signováno vlevo dole Jos. Hapka. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1912-1987

74121. Vesnice v zimě
Dražba ukončena:06.03.2022 20:15:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 06.03.2022 20:12:55 6476
1 000 Kč 03.03.2022 17:16:36 9161