Josef Hapka - Praha-Nový Svět

Tempera, 40x59 cm. Signováno vlevo dole J. Hapka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912-1987

304961. Praha-Nový Svět
Dražba ukončena:26.05.2020 20:31:59
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 900 Kč