Josef Hapka - Pohled na Soláň

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 30x50 cm. Signováno vlevo dole Jos. Hapka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912-1987

306252. Pohled na Soláň
Dražba ukončena:28.09.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč