Josef Hapka - Oráč

Tempera. 30x41 cm Signováno vpravo dole Jos. Hapka Rám, sklo

Stav: Rám mírně poškozen

o autorovi: 1912-1987

38052. Oráč
Dražba ukončena:27.11.2019 22:42:30
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:17 000 Kč