Josef Hapka - Nový Svět

Tempera na kartonu, 30x41 cm. Signováno vpravo dole Jos. Hapka 1980. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912-1987

29440. Nový Svět
Dražba ukončena:27.03.2019 18:16:04
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 100 Kč