Josef Hapka - Mladá žena s květy

Olej na plátně, 90x73 cm. Signováno vlevo dole Hapka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912-1987

vydraženo top doporučujeme
78974. Mladá žena s květy
Dražba ukončena:29.06.2022 22:33:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč